پنج شنبه 30 خرداد 1398 - 2019 ژوئن 20
   
  2601رکورد در مدت زمان 0.093ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  انسان باید از ذره ذره عمرش بهره ببرد اما برخی وقتشان را در مسیری صرف می کنند که نه برای دنیایشان مفید است و نه برای آخرتشان.
  آیت الله العظمی شبیری زنجانی در توصیه به رسانه ها اذعان داشتند: تقیّد به راستی خیلی مهم است اما الان کم رنگ شده است لذا مردم هم با تردید به اخبار نگاه می کنند و این خوب نیست. باید تدریجا به راست گفتن عادت کرد تا اعتماد مردم جلب شود. در این صورت عنایت الهی هم شامل حال ما شده و موفقیت حاصل می شود.
  سامانه پاسخگویی دفتر آیت الله العظمی شبیری زنجانی(مد ظلّه العالی) از طریق پیامک و پست الکترونیکی راه اندازی شد. مسئول پاسخگویی به سؤالات شرعی دفتر آیت الله العظمی شبیری زنجانی با اعلام این خبر درباره شیوه ارسال سؤالات شرعی گفت: مخاطبان می توانند سؤالات شرعی خود را به شماره پیامک 50001040 یا از طریق آدرسq-zanjani.ir ارسال کنند.
  جلسه فارغ التحصیلی دوره اول و دوم دانش آموختگان مدرسه فقهی امام محمد باقر علیه السلام با حضور آیت الله العظمی شبیری زنجانی و طلاب و فضلاء و استادان حوزه علمیه قم؛ چهارشنبه (92/11/02)، در دفتر این مرجع عالی قدر برگزار شد.
  ازدواج عبادت است 13 بهمن 1392 19:58
  همزمان با میلاد حضرت محمد مصطفی صلّی الله علیه و آله و سلّم، روز گذشته تعدادی از زوجهای جوان با حضور در دفتر آیت الله العظمی شبیری زنجانی توسط این مرجع عالیقدر به عقد یکدیگر درآمده و زندگی مشترکشان را آغاز نمودند.
  آیت الله العظمی شبیری زنجانی در نشت علمی دفتر خود توصیه فرمودند: نسبت به بیان عنوان حضرت محمد مصطفی صل الله علیه و آله دقت کنند.
  آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار پرسنل یگان ویژه نیروی انتظامی استان قم حضرات معصومین علیهم السلام را مشکل گشای حقیقی دانستند و بر لزوم توسل به آن حضرات تاکید کردند.
  آیت الله العظمی شبیری زنجانی با تایید رسم برگزاری جشن های ازدواج در ایام شادی اهل بیت عصمت وطهارت علیهم السلام، این رسم را، احترام به آن حضرات دانست.
  فردا 10 ربیع الاول سالروز ازدواج حضرت محمد (ع) و حضرت خدیجه (س) است. بسیاری از مردم ایران، روزهای ماه ربیع الاول را فرصتی مناسب برای برگزاری جشن ازدواج می دانند و با انتخاب اعیاد این ماه مبارک، شادی خود را با شادی اهل بیت علیهم السلام همراه می سازند.
  آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خدمت رسانی به مردم را یکی از با ارزشترین عبادات دانست و از مسئولان خواست قدر این فرصت را بدانند.
  • تعداد رکوردها : 2601