الاحد 14 مُحَرَّم 1446 - یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳


اتحاد مردم، رمز پیروزی کشور است/ نباید مأیوس شد

آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار با دکتر ظریف، وحدت کلمه و اتحاد مردم را رمز پیروزی مردم ایران در برابر مشکلات دانستند و خاطر نشان کردند: امیدواریم اشخاص به تحقق این مسأله کمک کنند و اختلاف‌ها کمتر شود.
معظم له وعده‌های الهی را تخلف ناپذیر خواندند و افزودند: هر عملی که با حسن نیت انجام شود نتیجه مطلوب را در پی دارد. وعده الهی پیروزی کسانی است که با حسن نیت و اخلاص به مردم خدمت می کنند.
آیت الله العظمی شبیری زنجانی خطاب به وزیر امور خارجه فرمودند: شاید برخی برای زحمات شما خیلی ارزش قائل نشوند اما کسی که باید برای زحمات شما، ارزش قائل شود خداوند است. اعمال و مجاهدت‌هایی که همراه با اخلاص باشد پیش خداوند محفوظ است.
معظم له تصریح کردند: إن شاء الله با سعی و اهتمامی که داشته‌اید و دارید مشکلات تخفیف پیدا می‌کند و امیدواریم که همه مشکلات حل شود. نباید مأیوس شد. کار دست خداست و تدبیر و اراده افرادی که برای مردم و جوامع مشکل ایجاد می کنند در برابر اراده خداوند ضعیف و کوچک است.

مرجع عالی قدر تشیع خاطرنشان کردند: دعا برای شما وظیفه ماست و این دعا نیز فقط برای یک شخص نیست بلکه برای همه است؛ « و هذا دعاء للبریه شامل»؛ امیدواریم عنایت خداوند شامل حال این کشور و خدمتگزاران آن بشود.