الثلاثاء 11 ذوالحجة 1445 - سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳


خدمت به ایران، خدمت به فرهنگ تشیع است

آیت الله العظمی شبیری زنجانی:

خدمت به ایران، خدمت به فرهنگ تشیع است

آیت الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار با وزیر ارتباطات، خدمت به مردم ایران را خدمت به فرهنگ تشیع و خدمت به اسلام دانستند.

محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شب گذشته بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها، با آیت الله العظمی شبیری زنجانی دام ظله دیدار و گفتگو کرد.

مرجع عالی قدر تشیع در این دیدار کشور ایران را یک کشور «استثنائی» در جهان کنونی دانستند و فرمودند: خدمت به این مردم، خدمت به دین و خدمت به تشیع است چرا که این کشور با نام حضرات اهل بیت علیهم السلام شناخته می شود.

معظم له افزودند: دعا برای مسؤولانی که در این کشور برای خدمت رسانی به مردم تلاش می کنند وظیفه همه ماست و امیدوارم شما و همه دوستان و همکارانتان در دولت در امر خدمت رسانی به مردم موفق باشید.

آیت الله العظمی شبیری زنجانی پس از دریافت «سلام» رییس جمهور محترم توسط وزیر ارتباطات، گفتند: حتما سلام بنده را به آقای روحانی برسانید.

آقای واعظی در این دیدار با ارائه گزارش عملکرد وزرات ارتباطات و فناوری اطلاعات، دعای مراجع معظم تقلید را در موفقیتهای دولت موثر دانست و گفت: دیدار با مراجع باعث قوت قلب همه ماست.